четвер, 20 березня 2014 р.

Вітаю всіх учасників слухачів курсу "Соціальні сервіси Веб-2,0" у середній загальноосвітній школі №12 з профільними класами м. Жовті Води. Бажаю всім успіхів, гарного настрою та освоєння системи базових знань про соціальні сервіси.

Немає коментарів:

Дописати коментар